Blog CEWE
CEWE Photo Award

Fotosoutěž CEWE Photo Award startuje, ve hře jsou ceny v hodnotě přes 250 000 eur

Začíná nový ročník fotografické soutěže CEWE Photo Award. I vy můžete zachytit krásy našeho světa, přihlásit své fotografie a hrát o ceny za více než 250 000 eur.

Soutěž CEWE Photo Award s podtitulem Our World Is Beautiful se v loňském roce stala největší fotografickou soutěží na světě.

Celkový vítěz největší otevřené fotosoutěže světa roku 2017 – Janne Kahila

Čtěte více: Výsledky loňského ročníku – nejlepší fotografie roku 2017

Nový ročník – celkově už třetí – odstartoval v květnu 2018. Fotografičtí nadšenci z celého světa mají přibližně rok na to, aby přihlásili své snímky do deseti různých kategorií. Na vítěze samozřejmě čekají hodnotné ceny, to ale není všechno: za každou přihlášenou fotografii daruje CEWE deset centů mezinárodní organizaci SOS dětské vesničky. V loňském roce bylo do soutěže přihlášeno přes 183 000 fotografií.

CEWE Photo Award

Ještě větší soutěž, celkem deset kategorií

CEWE Photo Award 2019 představuje několik novinek: soutěž trvá celý rok až do 31. května 2019 a fotografové tak mají dost času k objevení a zachycení dokonalého motivu.

Soutěžící si poprvé mohou vybrat z deseti kategorií, každá se však nějak vztahuje k tématu Our World Is Beautiful (Náš svět je krásný). Soutěžní kategorie jsou Krajina, Lidé, Příroda, Architektura a infrastruktura, Sport, Jídlo, Humor, Zvířata, Cestování a kultura, Hobby a Volný čas.

CEWE Photo Award

Všechny vítěze čekají ceny v celkové výši přes 250 000 eur. Jejich fotografie se rovněž objeví na mezinárodních výstavách, které budou po soutěži následovat.

CEWE Photo Award

Amatéři i profesionálové mohou sdílet nejúžasnější momenty, které zachytili, s opravdu širokým publikem.

„V centru naší práce v CEWE je vášeň našich zákazníků pro fotografii. CEWE Photo Award je pro nás příležitost sezvat fotografické nadšence z celého světa do jediné soutěže,“ říká Dr. Christian Friege, výkonný ředitel společnosti. „Nové kategorie a také spolupráce s SOS dětskými vesničkami nám tentokrát umožňují ukázat jiné úhly pohledu. Plní napětí očekáváme, ze které země a ze které kategorie bude pocházet vítězná fotografie pro rok 2019. V minulém ročníku jsme zaregistrovali účastníky z 94 zemí.“

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v září 2019. Více o soutěži zde.

CEWE Photo Award

Ceny ve fotosoutěži CEWE Photo Award

1. místo (celkový vítěz)

Cena CEWE Photo Award, jedinečný zájezd dle vašeho výběru v hodnotě 15 000 eur, fotografické vybavení v hodnotě 7 500 eur a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 2 500 eur.

2. – 10. místo

Každý vyhraje fotografické vybavení v hodnotě 5 000 eur a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 2 500 eur.

11. – 30. místo

Každý vyhraje fotografické vybavení v hodnotě 2 500 eur a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 1 000 eur.

31. – 1000. místo

Každý vyhraje poukázku na fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 100 eur.

Pomáháme rodinám na celém světě

Všichni fotografičtí nadšenci svou účastí v soutěži zároveň dělají dobrý skutek. Každý přihlášený snímek totiž znamená dar deseti centů pro mezinárodní společnosti SOS dětské vesničky.

SOS dětské vesničky
SOS dětské vesničky

Posláním této nevládní organizace je poskytování podpory a individuální pomoci chudým a znevýhodněným dětem. Dr. Wilfried Vyslozil, předseda mezinárodní organizace SOS dětské vesničky, je ze spolupráce s CEWE Photo Award nadšený: „Tento projekt je úžasný! Náš svět je opravdu krásný. Díky CEWE a příspěvkům za přihlášené fotografie si tak může krásu světa vychutnat ještě více dětí.“

Chci soutěžit

Přidat komentář