Blog CEWE

FOTOKNIHY ZÁKAZNÍKŮ: ŠKOLNÍ ROK

Každý z nás si pamatuje na svá školní léta. Škola v přírodě, výlety, lyžařské kurzy. To jsou momenty, které zkrátka stojí za připomenutí i po mnoha letech. A k tomu je ideální CEWE FOTOKNIHA – školní rok.

Školní rok – CEWE FOTOKNIHA

Školní rok 2015/2016 se pomalu ale jistě blíží do konce, a tak nezbývá nic jiného než bilancovat – vysvědčení prozradí, jak si školák vedl, ale teprve fotokniha sestavená z opravdových fotografií z průběhu roku opravdu připomene všechny ty emotivní chvíle.

Kniha na celý život

Knihu si budou rádi prohlížet nejen děti a učitelé, ale hlavně rodiče, kteří nemohli být na školních výletech, lyžařských kurzech nebo škole v přírodě. Dopřejte si tu možnost…

Mateřská škola
CEWE FOTOKNIHA: Vítejte u Berušek – Mateřská škola Lány 2015
Školní CEWE FOTOKNIHA plná hravých obrázků a fotografií vaší třídy.
Školní CEWE FOTOKNIHA plná hravých obrázků a fotografií vaší třídy.

 

Asistent může sestavit knihu za vás

Originální fotokniha je vaše osobní dílo. Pokud nevyužijete funkci programu Asistent, díky které může být kniha sestavena plně za vás bez práce, tak je pouze na vašem uvážení, jaké zvolíte pozadí stránek, kolik fotografií použijete na jedné dvoustraně, jaké zvolíte písmo a jestli knihu vylepšíte kliparty a obrázky z nabídky programu. Třeba jako v případě hravé fotoknihy Vítejte u Berušek – Mateřská škola Lány 2015.

TIP: Chcete se ještě zlepšit v sestavení fotoknihy? Zaregistrujte se do našeho CEWE školícího centra, kde si jednoduše zvolíte kurz, kde vám ukážeme spoustu vychytaných postupů a triků. Vše je samozřejmě ZDARMA.

Seznam online kurzů

Přidat komentář