Blog CEWE
CEWE fotosvět

Fotím, fotíš, fotíme – aneb co všechno umí hravá apka CEWE fotosvět

Stručně řečeno, tahle aplikace vás pobaví, potěšíte díky ní své blízké a v neposlední řadě zjistíte, jak snadno se z vás může stát umělec. Skutečně se vám otevře zcela nový svět! A pozor, je silně návyková.

Kromě toho s její pomocí i z pouhé jediné povedené fotky v mobilu můžete vykouzlit zajímavý interierový doplněk nebo pěkný dárek. Kouzlení v prostředí mobilní aplikace CEWE fotosvět je intuitivní, po počátečním nastudování opravdu jednoduché a výsledek vás bude zaručeně bavit.
CEWE fotosvět

Aplikace je zdarma ke stažení jak pro telefony a tablety s operačním systémem Android tak iOS. Najdete ji v obchodě Google Play či App Store.

„Uznejte sami, že přijet z dovolené nebo z návštěvy narozenin a hned si jít vyzvednout fotky, má něco do sebe…“

Vysvoboďte své fotky z mobilu

CEWE fotosvětZačněme tím nejjednodušším a sice fotografiemi ze snímků, dosud uvězněných v mobilu. Mimochodem, pracovat můžete nejen s těmi fotkami, které máte přímo v přístroji, ale i s těmi v cloudových úložištích nebo na kartě. Nastaven je formát 10 x 15, ale pomocí symbolu tužky si můžete zvolit i menší formát 9 x 13, stejně tak si pomocí symbolu znaménka plus můžete navolit, kolik snímků chcete. Pokud jste s výběrem již spokojeni, klepněte na ikonku vozík a je hotovo.

CEWE fotosvět

Mobilní aplikace CEWE fotosvět vás navede procesem dokončení objednávky, vždy vidíte kolik čeho objednáváte a co to stojí. Pokud se chcete ještě k fotce vrátit a něco opravit, také to jde, což je fajn.

Doplníte své údaje a vyberete si partnera – na jeho pobočce si pak své fotky vyzvednete, máte také možnost doručení Českou poštou nebo kurýrem (na výběr máte partnery CEWE, FOTOLAB, dm, Rossmann, Teta a Globus). Partnera si musíte zvolit při jakékoli objednávce přes mobilní aplikaci CEWE fotosvět.

Uznejte sami, že přijet z dovolené nebo z návštěvy narozenin a hned si jít vyzvednout fotky má něco do sebe. Co říkáte?

Báječná kniha, kterou nebudete chtít odložit

CEWE FOTOKNIHA CEWE fotosvět

CEWE FOTOKNIHA vám umožní vyprávět příběhy svého života tak, jak je vidíte vy a podělit se o ně se svými blízkými a přáteli.

Nabídka formátů a prostředí je o něco méně pestřejší, než v počítačovém programu na sestavení knihy, nicméně je to pochopitelné, protože tvoření CEWE FOTOKNIHY je na displeji smartphonu nebo tabletu méně komfortní, než na velké obrazovce a právě tomu je celá aplikace přizpůsobena. Formáty můžete vybírat od Mini 15 x 11 po formát XL 30 x 30. Po jeho zvolení si vyberete typ papíru a také vazbu.

CEWE fotosvět

Pak už jen do nabídnutého pole napíšete název knihy a následně se vám zjeví nabídka designových šablon. Ty umožňují velmi jednoduchý přesun snímků z mobilu nebo úložiště, jde to i na malé obrazovce snadno a rychle. Ovšem je dobré si předem připravit do zvláštního alba, respektive na jedno místo, všechny fotografie, které chcete do fotoknihy použít.

CEWE FOTOKNIHA CEWE fotosvět

Jakmile máte všechny snímky umístěné, můžete začít doplňovat texty. A také, pokud vás neuspokojuje navržené rozmístění snímků, můžete jej změnit. Horní lišta nabízí stálou nabídku pro vaši kreativitu – to znamená různé druhy písma, barevnost pozadí, malování, barevné efekty. Oproti verzi vhodné pro PC zde není možnost obohatit svou CEWE FOTOKNIHU o kliparty ani ozdobné rámečky, ale i tak si v aplikaci můžete vytvořit jedinečné dílo.

CEWE FOTOKNIHA PureČtěte také: Jak jsem sestavila CEWE FOTOKNIHU Pure z mobilu

Takže naše rada zní – chcete-li si svou fotoknihu vytvořit efektivně a rychle, zvolte mobilní aplikaci (zvláště pak, bude-li se jednat o vaši první knihu). Budete-li si chtít s fotkami ještě více vyhrát a poznat všechny možnosti, které CEWE FOTOKNIHA nabízí, vyšetřete si více času a sestavte si ji na PC.

Závěrem nezbývá než konstatovat, že CEWE fotosvět je skutečně intuitivní a jednoduše pochopitelná, pro mobilní prostředí dokonale přizpůsobená apka, která všem vášnivým fotografům otevírá dveře do nového světa – kouzelného světa tvoření. Kromě výše uvedených produktů v ní můžete snadno a rychle vytvořit také obraz, kalendář, přání a další CEWE fotoprodukty. Tak tedy, pusťme se do toho!

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma zde.

Přidat komentář