Blog CEWE

DIY: Zabalte svou CEWE FOTOKNIHU přesně tak, jak si to vaše vzpomínky zaslouží

Pamatujete si ještě na to, jak jste jako malí zahazovali každý měkký dárek a rozbalovali první ty největší a nejpevnější a přemýšleli jste, co v tom krásném balícím papíru může být? Naučíme vás, jak díky balení udělat dárek ještě kouzelnější…

Co takhle udělat z vaší už tak výjimečné CEWE FOTOKNIHY s povrchovou úpravou ještě výjimečnější dárek, který vynikne mezi všemi dárky pod stromečkem? Doplňte zlaté nebo stříbrné efekty na knize ještě dalším kreativním nápadem. Určitě jste s tvořením knihy strávili už dost vašeho času, ale tohle si vaše vzpomínky určitě ještě zaslouží.

Co k tvoření potřebujete?

–        balící papír se zlatými nebo stříbrnými prvky

–        lepenku

–        tekuté lepidlo

–        zlaté nebo stříbrné třpytky/ flitry

–        washi pásky

–        Mini Prints, Retro Prints  nebo cokoliv z kiosku FOTO IHNED

–        zlatou či stříbrnou fixu

Jak zabalit vaši CEWE FOTOKNIHU se zlatou povrchovou úpravou?

KROK 1
Připravte si doplňky tak, aby ladily k povrchovému efektu na knize.

Tip: Kombinujte několik balicích papírů v podobném stylu, nebojte se experimentovat.

KROK 2
Vystříhněte si z kartonu nebo z tvrdého papíru jmenovku a napište na ni jméno. Poté na jmenovku naneste pár kapek lepidla a ozdobte ji třpytkami či flitry.

KROK 3
Teď už je skoro hotovo! Připevněte jmenovku k papíru jakýmkoliv způsobem, my si vybrali zlaté klipy.

KROK 4
Chcete ještě víc? Doplňte jmenovku o jakýkoliv produkt z řady Art Prints, které objednáte online či v programu, nebo si vytiskněte filmový pás v našem kiosku. Darujete tak dva dárky v jednom.

Tip: Naznačte fotkou dárek, který se skrývá pod balícím papírem. Podpořte tu zvědavost a očekávání a nechte své nejbližší hádat, co je uvnitř. Nebo vyřízněte kousek motivu z vaší fotky v knize a použijte ji jako nápovědu. Užijete si i spoustu legrace při rozbalování.

Tak co? Vytvoříte s námi také takový kouzelný dárek? 

Sdílejte s námi vaše kreativní nápady, jak zabalit fotodárky vyrobené u nás. Nezapomeňte vaše dílo na Instagramu označit hashtagem #tvorimsCEWE, ty nejlepší výtvory vybereme a obdarujeme malým překvapením.

Přidat komentář