Blog CEWE

DIY: VZPOMÍNKOVÁ ZEĎ Z CEWE FOTOOBRAZŮ

Také máte doma prázdnou stěnu a nevíte co s ní? Nebo už máte stěnu plnou fotek, ale chtělo by to svěží vánek a novou inspiraci? Vyberte si jakýkoliv CEWE FOTOOBRAZ  – ať už v rámu nebo jako plátno – u nás vše sestavíte jednoduše a za pár minut.

Sestavte si třeba vše se zimními motivy, které pak na jaře vyměníte. Fotkami z daného ročního období krásně podpoříte pohodovou rodinnou atmosféru a připomenete si zážitky z minulých let.

Co k tomu potřebujete?

Hlavní jsou fotoobrazy různých velikostí, jako jsou např. na obrázku:

 • 3x černý rám Confetti s paspartou 20 x 30 cm (různé typy rámů najdete tady)
 • 3x černý rám Confetti s paspartou 30 x 45 cm
 • 1x čtvercový rám s paspartou 20 x 20 cm
 • 1x stříbrný rám Unique 40 x 60 cm
 • 1x Foto na plátno 40 x 60 cm
 • hřebíky nebo šroubky (záleží na tloušťce stěny)
 • vánoční motivy, které se hodí k rámu
Takhle mohou vypadat celoroční motivy, než je vyměníte za vánoční či zimní.

Jak na to?

 1. Vyberte si svůj oblíbený motiv (z vlastního archivu fotek, nebo se inspirujte na internetu různými moderními designy, motivačními citáty či hláškami) a objednejte. Vše sestavíte snadno a rychle online. Nabízíme různé možnosti rámování i zavěšení.
 2. Jakmile vám přijdou obrazy, začíná ta kreativnější část. Teď je jen a jen na vás, jak stěna bude vypadat. Zda se vám líbí uspořádání jako v galerii, přesné geometrické uspořádání, a nebo volný, mírně chaotický styl.

  TIP: Položte si obrazy na zem, kde s nimi můžete pohybovat, jak se vám zlíbí, a najděte perfektní uspořádání. 

Taková koláž z obrazů s vánočními a zimními motivy dokonale naladí tu správnou atmosféru.

Díky této výzdobě si každý den připomenete krásné vzpomínky, které jste prožili se svými nejbližšími a slibujeme vám, že pokaždé, když projdete okolo, tak se pousmějete a zavzpomínáte si. Obzvlášť nostalgicky zapůsobí, když zarámujete hodně starou fotku, na kterou už všichni dávno zapomněli.

Zaplňte tak svůj domov vzpomínkami. V nabídce najdete spoustu rámů, kterými vše doladíte. Vše záleží jen na vás, pusťte se do toho.

Nezapomeňte se s námi na Instagramu podělit o originální nápady, které jste vytvořili s našimi CEWE FOTOOBRAZY. Dílo potom označte hashtagem #tvorimsCEWE, ty nejlepší výtvory vybereme a obdarujeme malým překvapením.

Přidat komentář