Blog CEWE

DIY TIPY NA VALENTÝNSKÉ DÁRKY

Chcete do letošního valentýnského dárku vložit trošku víc sebe? Máme pro vás několik DIY tipů, které zvládnete vytvořit během chvilky a vaší polovičce tím uděláte neuvěřitelnou radost.

Valentýnské přání je klasika, která nikdy nezklame.

V našich fotokioscích pro vás proto máme předpřipravených několik zamilovaných šablon, do kterých stačí vložit třeba vaši společnou fotografii. Připište jméno, nebo klidně osobní věnování a přání je na světě.

TIP: Přání schovejte někam, kde ho váš miláček najde hned ráno, třeba při oblékání. Skvěle se nabízí šuplík s ponožkami, nebo třeba kávovar 🙂

Máte doma knihomola? Dárek je jasný- originální záložka.

Říkáme tomu ´filmový pás´ a použít jej můžete třeba jako záložku do knížky, nebo do diáře. Vyberte 3, nebo 4 vaše fotky, poskládejte je pod sebe jak uznáte za vhodné a tiskněte. Na zadní stranu můžete ručně připsat nějaký milý vzkaz.

Klikněte sem pro seznam všech prodejen, kde si můžete dárky vytvořit.

Do vašeho hnízdečka lásky = fotostěnu plnou lásky.

Vytiskněte několik fotek v různých formátech, s různými rámečky a nalepte je na stěnu třeba u vaší postele. Dárek vám tak oběma bude dělat radost při každém probouzení, nebo při ukládání ke spánku. PS: na lepení se skvěle hodí oboustranná lepící páska.

A to není všechno, v kioscích si můžete vytvořit krásné srdíčkové ´sněžítko´, nebo si na našich prodejnách pořiďte rámeček a do něj vložte jednu, nebo i víc fotek v koláži.

Chci další valentýnskou inspiraci.

No a přestože si myslíme, že naše foto kiosky již znáte, pro jistotu jen připomínáme, že to jsou ty velké červené krabice, které najdete opravdu na každé naší prodejně.

 

 

 

Přidat komentář