Blog CEWE
DIY CEWE Adventní kalendář

DIY: Adventní kalendář s fotokartami

Advent se pomalu ale jistě blíží. Období plné čajů, světýlek, teplých ponožek a příjemné rodinné atmosféry je za dveřmi, hurá. Pokud se nemůžete dočkat stejně jako my, máme pro vás inspiraci, jak si čekání zkrátit…

Největší radost svým blízkým uděláte, když bude dárek, který jim věnujete, osobní. Jak moc osobní dárek bude určujete jen vy. Co třeba místo čokolády nebo zakoupených dárků věnovat osobní vzkazy či fotky? A pokud přece jen chcete darovat něco jiného, můžete do pár kartiček vložit dárkové poukazy- na cokoliv.

DIY CEWE Adventní kalendář

Ať už pro přítele, přítelkyni, mámu nebo vaše děti – s našim skládacím CEWE PŘÁNÍM můžete vytvořit originální překvapení, které bude mít zvenku například vaše oblíbené fotografie a vevnitř krátký vzkaz.

Co potřebujete:

  • FOTOKARTY – skládací karty z objednávkového programu ve formátu klasickém, nebo XL
  • Motiv šablony – naše 3 designy stáhnete kliknutím sem
  • Mřížku (stojánek, nebo šňůrku, na který karty připnete)
  • Kolíčky (seženete v jakémkoliv obchodě s domácími potřebami
  • Jiné dekorace (hvězdičky, mašle, světýlka,… )

 DIY CEWE Adventní kalendář

KROK 1
Vytvořte si CEWE PŘÁNÍ. Na přední stranu nahrajte vaše oblíbené fotky, vytvořte svůj vlastní design, nebo použijte naše šablony… Hlavně nezapomeňte na čísla.

KROK 2
Pokud si zvolíte karty s ručně psanými vzkazy, počkejte až vám přijdou domů a pak upustěte uzdy své kreativitě. Co třeba schovat nějaký dáreček u vás doma a na kartu napsat indicie? Nebo krátká rýmovaná básnička? A poukaz? Ten nemusí být nutně do obchodu, hrajte si a vymyslete poukaz třeba na snídani do postele, či odpoledne plné her.

KROK 3
Přidělejte karty k mřížce pomocí kolíčků (moc pěkně budou vypadat dřevěné). Karty mohou jít podle čísel jedna za druhou, nebo je můžete promíchat, hledání bude o to zábavnější.

 TIP – Jste detailisti? Na kolíčky můžete tavící pistolí přidělat třeba skleněné srdíčka, nebo jiné ozdůbky 🙂

KROK 4
K mřížce kromě karet přidělejte i ozdoby. Uvažte na ni mašli, pověste baňku, nebo jiné maličkosti. Skvěle budou vypadat i malá světýlka.

KROK 5
Umístěte mřížku na požadované místo. Pověste ji na zeď, opřete v obýváku o stěnu, nebo jen položte na poličku…

DIY Adventní cewe kalendář

Jednoduché, že ano? Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete s námi vytvořit nějaké adventní překvapení. A pokud ano, nezapomeňte vaše dílo při sdílení označit hashtagem #tvorimsCEWE, ty nejlepší výtvory vybereme a obdarujeme malým překvapením.

Chci začít

Přidat komentář