Blog CEWE
CEWE FOTOKNIHA

Co to je CEWE FOTOKNIHA?

Moderní fotoalbum, které sestavíte jednoduše ve svém počítači, nebo telefonu. Má podobu opravdové knihy, kterou můžete vytvořit k jakékoli a z jakékoli příležitosti. To je CEWE FOTOKNIHA – nejoblíbenější fotokniha v Evropě!

Klasickým albům odzvonilo?

Klasické fotoalba a stohy fotek v komínku vás už prostě nebaví? Rozumíme. V knize máte veškeré fotky pohromadě a žádná vám z ní nevypadne. Na stránky můžete vepsat komentáře, přidat veselé kliparty a my vám ji vytiskneme.

TIP: Vložte do knihy klidně i video! V tištěné verzi se objeví náhled a po nascanování QR kódu si ho můžete v telefonu přehrát.

Nejlepší nástroj pro uchování vzpomínek? CEWE FOTOKNIHA!

Jednou z největších výhod našich knih je zcela jistě garance spokojenosti, takže pokud nebude kniha podle vašich představ, vrátíme vám peníze. 7 dní v týdnu také můžete využívat naše zákaznické centrum a pokud byste si náhodou nevěděli rady se sestavením, pomůžou vám naše videonávody.

VĚDĚLI JSTE, ŽE: Naše CEWE FOTOKNIHY mají své ocenění? V roce 2018 dostaly ocenění TIPA za tiskařské zpracování knižní vazby a ozdobných prvků!

Vložte fotky do knihy a navrhněte si ji přesně podle vašich představ. Od vazby až po poslední stranu. Na výběr máte z mnoha typů formátů, od nejmenších po XXL, a z šesti odlišných papírů.

CEWE FOTOKNIHY
Je to produkt, který jsme si prostě a dobře všichni zamilovali. Má velice široké možnosti uplatnění, vytvoříte v ní kroniku vašeho rodu, zaznamenáte první rok vašeho dítěte, důležitou životní událost, dovolenou, nebo si vytvoříte své portfolio. Navíc kromě našich klasických CEWE FOTOKNIH máme i minimalistickou CEWE FOTOKNIHU PureCEWE FOTOKNIHU dětskou, která potěší naše nejmenší.

CEWE FOTOKNIHA

Aby pro vás naše CEWE FOTOKNIHY byly pořád zajímavější a jednodušší na sestávení, neustále pracujeme na nových designech, vyvíjíme výrobní technologie a tiskové zpracování i způsoby pohodlného sestavení a objednání knihy z telefonu či počítače.

Jak na tvorbu knihy?

jak-objednat-cewe-fotoknihu

Postup je jednoduchý, stáhněte program, v něm vyberte formát, papír, vyberte fotky, které chcete do knihy přidat, no a máte hotovo. Snadné, co? Pokud chcete poradit, jak sestavit v programu knihu, mrkněte na náš videonávod.

CEWE FOTOKNIHU si můžete sestavit v počítačovém programu, či v aplikaci pro smartphony. Na své knize můžete pracovat jak dlouho chcete. Poskládáte ji za jeden večer, nebo si změny uložíte a můžete pokračovat i za několik týdnů.

Chci si sestavit svou knihu!

 

CEWE FOTOKNIHA

Máte již svoji CEWE FOTOKNIHU? Pošlete nám ukázku na našem Instagramu, nebo u nás na Facebooku. Stačí použít hashtag #cewefotokniha

Výroba v naší fotolaboratoři

A teď už jen zbývá vyrobit CEWE FOTOKNIHU v naší CEWE fotolaboratoři na špičkových strojích a za využití nejnovějších technologií. Bez lidí by se to ale neobešlo! Máme odborné operátory, kteří celý proces výroby zajišťují a na jejím konci každou jednu vyrobenou CEWE FOTOKNIHU také kontrolují – jedině tak můžeme našim zákazníkům poskytnout 100% garanci spokojenosti.

Jdu na to!

Přidat komentář