Blog CEWE
CEWE Photo Tour 2018

CEWE Photo Tour 2018: cestovat, učit se, vyprávět

Pro CEWE je podpora mladých lidí, kteří milují fotografii, doslova srdeční záležitost. Proto jsme se spojili s podobně smýšlejícími společnostmi, abychom zrealizovali mimořádný fotografický projekt – představujeme vám CEWE Photo Tour 2018! Doufáme, že vás bude bavit a inspirovat.

Již od začátku března cestují dva vybraní blogeři, Belgičanka Maud Marbaix a Rakušan Benjamin Mogel, společně vlakem po celé Evropě, poznávají krásná místa a prohlubují své znalosti o fotografii.

CEWE Photo Tour 2018

Účastní se řady zajímavých workshopů o portrétním fotografování, pouliční fotce (street photo), fotografování jídla, budou se učit komunikaci při fotografování a také jak kreativně pracovat se světlem.

CEWE Photo Tour 2018 Praha - Karlův most

Čtěte také: CEWE Photo Tour 2018 – návštěva v Praze

Kromě toho se podívají do zákulisí všech společností, které na CEWE Photo Tour 2018 spolupracují a v neposlední řadě se budou moci vzdělávat v mnoha renomovaných evropských fotogaleriích.

Na svou cestu byli vybaveni jízdenkami Interrail na vlak, vysoce kvalitními fotoaparáty Leica a praktickým fotografickým příslušenstvím od Manfrotto a Lowepro. Tento měsíc procestují celkem více než 3 500 kilometrů na území 9 různých zemí.

Nechte se inspirovat jejich příběhy.

Přidat komentář