Blog CEWE
Photokina CEWE a hexxas-hexxas-200711

CEWE novinky představené na Photokině 2018

Photokina 2018 je za námi a byla skvělá. Jako vždy na ní bylo představeno obrovské množství novinek a protože ty naše opravdu stojí za to, rádi bychom vám o nich řekli trochu více… 

Photokina je největší veletrh fotografie a každé dva roky se uskutečňuje v Kolíně nad Rýnem v Německu. Vystavují zde výrobci fotografické techniky, příslušenství i výrobci fotografií a fotoproduktů. První ročník veletrhu byl již v roce 1950 a jelikož CEWE je hrdým partnerem už několik let, ani letos tomu nebylo jinak.

HEXXAS

Šestiúhelníky z pěnové desky, ze kterých si doma můžete skládat nikdy nekončící dekoraci. Tuto novinku jsme si obzvlášť oblíbili! Vždy když prožijete něco, co byste si rádi připomněli, můžete si vaši sbírku hexxas rozšířit. Je pouze na vás, zda chcete mít jednu fotku na víc částí, nebo zda bude mít každý kousek svůj příběh. No a aby to bylo ještě zajímavější, každé vzpomínce můžete přidat jinou váhu výběrem ze dvou formátů, pořídíte je ve velikostech 18 x 15,6 cm nebo 27 x 23,4 cm.

Chci svoje hexxas

CEWE FOTOKNIHA PURE

O této novince jste od nás už slyšeli, jedná se o čtvercovou minimalistickou CEWE FOTOKNIHU, která má 22 stran, lze udělat v bílém a nově i v černém provedení a je zabalená do velice stylového obalu z recyklovatelného materiálu. Snadno z ní tak uděláte krásný dárek k jakékoliv příležitosti. Nově si můžete vytvořit CEWE FOTOKNIHU Pure v černém provedení, můžete také přidávat popisky pod všechny fotografie a mnohem víc.

Aplikace CEWE FOTOKNIHA PureČtěte také: CEWE FOTOKNIHA Pure získala ocenění TIPA Awards!

ADVENTNÍ KALENDÁŘ DELUXE

27 čokoládových bonbonů Ferrero Rocher, Ferrero Rocher kometa, Raffaello a Ferrero Küsschen. Zlatá povrchová úprava textu, vložení vlastních fotografií, možnost kalendář postavit, nebo pověsit kamkoliv chcete. A pozor, jedná se o limitovanou edici a adventních kalendářů je pro celý svět pouze 1111 kusů. Už jsou v prodeji, tak je nepropásněte… 🙂

Chci svůj Adventní kalendář DELUXE

CEWE FOTOKNIHA DĚTSKÁ

V CEWE nezapomínáme ani na naše nejmenší. CEWE FOTOKNIHA dětská je vyrobena ze speciálního materiálu, který budou moci vaše děti či vnoučata žužlat, budou se s ní moci hrát, no a jim ani knize to neuškodí. Je v rozměrech 14 x 14 cm, což je ideální pro malé ručičky a kroužková vazba zaručí, že pro ně bude manipulace s knihou hračka. A hračka to bude doslova. Vložte do knihy například fotky členů rodiny a uvidíte, jak rádo si v ní bude vaše dítě listovat. K dostání bude od 15.10. na našem webu v sekci CEWE FOTOKNIHA.

DALŠÍ NOVINKY MEZI CEWE FOTOKNIHAMI

S knihami ale nekončíme, mezi naše stávající se přidává 50 nových pozadí pro obal knížky, nebo 150 nových motivů a prvků. Vaše kreativita při vytváření knihy tak dostane úplně nový rozměr.

CEWE PŘÁNÍ

CEWE PŘÁNÍ a pohlednice už znáte, nově ale budeme mít v nabídce i čtvercové formáty a novou povrchovou úpravu, parciální lak. Ať už chystáte narozeninovou oslavu, svatbu, či road trip, můžete vytvořit originální pozvánky velmi jednoduše přes náš web, nebo přes naši aplikaci.

SILIKONOVÝ TENKÝ OBAL NA TELEFON

Obalů na mobilní telefony máme už taky mraky. Od 15.10. se mezi vaše oblíbené přidá i extra tenký silikonový, který vám poskytne ještě větší komfort. Když ho budete držet v ruce, téměř neucítíte, že na telefonu obal je. 

Novinek Photokina přinesla spoustu, my už své oblíbence máme, které jsou favority u vás? 🙂

Přidat komentář