Blog CEWE

CEWE FOTOKNIHA: krásný a hodnotný dárek

Vánoce se pomalu ale jistě blíží, a tak přinášíme TIP na originální a hodnotný dárek – tištěnou CEWE FOTOKNIHU. Jak na to?

1. Program ZDARMA na vytvoření

Stáhněte si náš bezplatný program ZDARMA. Stažení a instalace zabere jen malou chvilku a hned můžete navrhnout vaší CEWE FOTOKNIHU z vlastních fotografií.

Program ZDARMA na vytvoření a objednání
Program ZDARMA na vytvoření a objednání

2. Nejoblíbenější formát knihy u našich zákazníků? CEWE FOTOKNIHA XL!

Formát CEWE FOTOKNIHY XL 30×30 cm vám dovolí nechat své fotografie dostatečně velké. Tato fotokniha s extra prostorem je absolutní trhák u našich zákazníků.

CEWE FOTOKNIHA XL - nejoblíbenější formát u našich zákazníků
CEWE FOTOKNIHA XL – nejoblíbenější formát u našich zákazníků

3. Chytrý asistent vytvoří knihu za vás!

Nemáte na sestavení knihy moc času? Nevadí, pomůže vám funkce Asistent. Stačí kliknout a Asistent udělá návrh knihy za vás. Snadné, že?

4. Naši zákazníci Naďa a Aleš Rehovi: „Fotokniha je krásný a hodnotný dárek“

Manželé Rehovi už darovali CEWE FOTOKNIHU jak několika kamarádům, tak svým rodičům. „Nejvíc se těšíme na chvíli, kdy obdarovaný rozbaluje knihu od nás. Pro obdarovaného je to velké překvapení a pro nás radost z jeho radosti, “ říká manžel a tatínek dvou dětí Aleš.

Naďa Rehová se svou dcerou balí CEWE FOTOKNIHU jako vánoční dárek.
Naďa Rehová se svou dcerou balí CEWE FOTOKNIHU jako vánoční dárek.

Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. „Pro naše dvě děti budou mít CEWE FOTOKNIHY jednou, až vyrostou a my budeme staří, obrovský význam,“ shodují se.

www.cewe-fotokniha.cz

Přidat komentář