CESTUJ S CEWE ČESKO- Co vás čeká?

Cestuj s CEWE ČESKO

A je to tady. Po měsíci cestování našich slovenských kolegů na scénu nastupují naši Čeští cestovatelé. Co vás s nimi během celého měsíce srpna čeká?

Seznamte se 🙂

Kamča a Tom, mladí a za nás moc fajn lidi, se kterými se rozhodně nudit nebudete. Celý měsíc za nás budou cestovat, objevovat ty nejkrásnější zákoutí naší země a tipy s vámi sdílet.

Kde to můžete sledovat?

Doporučujeme sledovat hlavně naše sociální sítě a blog. Na Instagramu najdete denní příval tipů a fotek ve stories i ve feedu, na blogu se objeví několik článků a o všem vás budeme informovat i na našem Facebookovém profilu. To ale není všechno… S cestovateli se budete moci potkat i v různých částech Česka a pokud se tak stane, určitě se jim přihlašte, budou pro vás mít překvapení 🙂

A trasa?

Určitě se objeví na místech: Cestuj s CEWE ČR
1) Praha
2) Liberec
3) Karlovy Vary
4) Plzeň
5) České Budějovice
6) Šumava
7) festival Soundtrack Poděbrady
8) festival Přehrady Fest 2019 Seč
9) Nové Město na Moravě
10) Brno
11) Dolní Morava
12) Mikulov
13) Olomouv
14) Ostrava
… a u těch určitě neskončí!

Celou cestu budou dokumentovat!

A to díky foto výbavě od Olympus. Foťáky jsme vybírali takové, aby byly co nejvíc skladné kvůli cestování. Nakonec vyhrál Olympus PEN E-PL9 a Olympus OM-D E-M10 Mark III, pár objektivů pro různé pohledy a všechno to nacpem do batohů a fotobrašen od Lowepro!

A bude se i soutěžit 🙂

Cestuj s CEWE ČESKO- SOUTĚŽ

Ano, dokonce i o nové Instaxy Mini LiPlay. A nejen o ty! Soutěží pro vás během celého měsíce máme připravených několik. Ať už o fototechniku, nebo vouchery na naše CEWE fotoprodukty.

Chcete vědět víc?

Pak se nezapomeňte podívat na video, ve kterém líp poznáte naši cestovatelskou dvojici…

…nebo na stránku, kde najdete všechny detailní informace 🙂
KLIK SEM

Žádné komentáře, buďte první!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.