Blog CEWE
Adventní kalendář s čokoládou kinder

Zkraťte si čekání na Vánoce osobitým adventním kalendářem s překvapením!

Těšíte se na Vánoce? Máte rádi fotografie a třeba i čokoládu? Představujeme vám adventní kalendáře s vlastní fotkou.

Čokoládový adventní kalendář kinder® – 24 čokoládek v originálním obalu

Výjimečný dárek z adventního kalendáře bezesporu udělá vaše vlastní fotografie na titulní straně. Máte rádi čokoládky kinder®? Náplň tvoří právě miniatury oblíbených čokolád – kinder® Country, kinder® Bueno a kinder® Schoko-Bons. Formát kalendáře je
30 x 21 x 3,5 cm a nově i ve velikosti XXL s rozměrem 48 x 36 x 3,5 cm.

Více informací

Adventní kalendář s čokoládou Ferrero

Prémiový adventní kalendář FERRERO – 24 čokoládek v originálním obalu

Stačí vybrat jednu fotku na titulní stranu, tak jednoduché je sestavení adventního kalendáře. Zvolit můžete jakoukoli fotku, která udělá vám nebo obdarovanému radost každý den. V editoru na sestavení a objednání kalendáře ji můžete pomocí rámečků a klipartů ještě trochu okořenit. Kalendář má 24 okýnek pro období od 1. do 24. prosince, která jsou naplněna originálními pralinkami Raffaello, Ferrero Küsschen a Ferrero Rocher. Formát kalendáře je 30,5 x 21 x 3,5 cm. Můžete jej opřít nebo třeba pověsit na zeď.

Více informací

Adventní kalendář pro vlastní náplň

Adventní kalendář pro vlastní náplň

Novinka letošní vánoční sezony! Adventní kalendář pro vlastní náplň vám dává jedinečnou možnost darovat 24 maličkostí. Je to dárek, který sice vyžaduje trochu více přemýšlení, ale stojí to za to. Všechna okénka jsou 3 cm hluboká. Rozměry jsou různé. Největší dárek můžete vložit do okénka, které připadá na Štědrý den – rozměr je 10 x 13,5 cm. Ostatní okénka jsou o velikosti 5,5 x 6 cm, 6,5 x 6 cm a 5,5 x 13,5 cm. Na titulní straně je samozřejmě vaše vlastní fotka.

Více informací

Čokoládový adventní kalendář

Čokoládový adventní kalendář – 24 čokoládek

A další adventní kalendář pro mlsouny. Jemná mléčná čokoláda vyrobená v Německu obsahující minimálně 32% kakaa potěší vaše chuťové pohárky každý den od 1. prosince až do Vánoc. Radost vám bude dělat i vlastní fotografie na titulní straně. Rozměr adventního kalendáře je 23,5 x 17,8 x 2,5 cm.

Více informací

Adventní kalendář s fotografiemi

Adventní kalendář s fotografiemi – 25 vzpomínek a zážitků

Emocemi nabitý adventní kalendář pro někoho, s kým jste prožili spoustu skvělých chvil. Jedna fotografie je na titulní stráně a pak 24 snímků v každém okénku. Každý den tak obdarovanému připomenete jeden nový zážitek a jeho den začne s úsměvem. Kalendář máme ve dvou velikostech – A4 (35 x 24 cm) a nově také A3 (42 x 29,7 cm). Kalendář tvoří velice odolný a silný obal se saténově matným povrchem.

Více informací

Přidat komentář