Blog CEWE

Pár tipů, jak si poradit s fotkami do vaší CEWE FOTOKNIHY

Prázdniny jsou v plném proudu, spousta z nás se na dovolenou teprve těší,  ale někteří již mají dny zaslouženého volna za sebou. Na dovolené vyfotíme tolik fotek, že takové množství zpravidla nevyfotíme během celého roku.

CEWE FOTOKNIHA je originální způsob, jak můžete mít vaše nezapomenutelné momenty, nejen z dovolené, pohromadě na jednom místě. S vytvořením CEWE FOTOKNIHA získáte album plné vzpomínek, které budou navždy zachovány.


A protože si našich zákazníků vážíme, v následujícím textu najdete pár tipů, na co si dát pozor při sestavování CEWE FOTOKNIHY:

1. Fotografie do knihy vybírejte pečlivě – záběry, které se v CEWE FOTOKNIHA několikrát opakují, nebudou zajímavé pro ostatní a po čase ani pro vás, CEWE FOTOKNIHA nesmí nudit!
cewe fotokniha
cewe fotokniha


2. Kombinujte
– fotografie detailů střídající se s fotografiemi celkových záběrů jsou pro oko diváka daleko zajímavější podívanou, než několikrát
se opakující zaběry stejné scény.cewe fotokniha

3. Vkládání videí – věděli jste, že do vaší CEWE FOTOKNIHY můžete umístit i videa? Je to stejně jednoduché jako vkládání fotografií. Postupujete stejným způsobem jako u vložení fotografie, tj. snadno ji přesunete pomocí pravého tlačítka myši na určené místo a pomocí QR kódu si vaše videa přehrajete kdekoliv a kdykoliv.

cewe fotokniha

4. Nepřehánějte to s počtem fotek na stránku – jak se říká, v jednoduchosti je krása a to platí i u CEWE FOTOKNIHY. Daleko efektivnější je menší počet fotek na stránku např. v kombinaci s textem nebo cliparty.

cewe fotokniha
cewe fotokniha 8

5. Dejte si pozor na rozlišení fotografií – v dnešní době už mají mobilní telefony i ty nejlevnější fotoaparáty dostatečné rozlišením i pro tisk poměrně velkých fotografií. S největší pravděpodobností tak nebudete mít problém s nedostatečným rozlišením pro tisk CEWE FOTOKNIHY. Může se ovšem stát, že pokud fotografii příliš zvětšíte nebo oříznete, protože chcete v knize zobrazit jen její část, rozlišení vyhovující nebude. Stejný problém může nastat, když vám fotografie někdo pošle e-mailem, nebo z jiného důvodu zmenší jejich původní velikost. Pro kontrolu, zda jsou fotografie vložené do knihy v pořádku, mohou výborně sloužit emotikony…

Špatné rozlišení fotografié
Špatné rozlišení fotografie – nedoporučujeme fotografii použít
Dostatečné rozlišení fotografie
Dostatečné rozlišení fotografie – fotografie nemá úplně výborné rozlišení, ale lze ji použít
Správné rozlišenífotografie - můžete ji bez obav použít
Správné rozlišení fotografie – můžete ji bez obav použít

6. Popisujte fotografie krátkým textem – krátkým popisem fotografií zaujmete každého, kdo si bude fotoknihu prohlížet. Navíc ke každé stránce nebude třeba vašeho výkladu.

cewe fotokniha text


CEWE fotoknihu můžete objednat následujícími způsoby:

  1. online editor – přímo na stránkách www.fotolab.cz si velmi jednoduchým způsobem CEWE FOTOKNIHU krok po kroku sestavíte. Nemusíte instalovat žádný software do vašeho počítače a navíc aplikace nepoužívá Flash, takže vaši fotokonihu vytvoříte pohodlně v editoru i na tabletu nebo smartphonu.

  2. program Fotolab Fotosvět – najdete ke stažení ZDARMA na www.fotolab.cz Výhodou nainstalování programu je možnost si vaši CEWE FOTOKNIHU průběžně ukládat. Pokud na fotoknihu nespěcháte, je to pohodlnější způsob, jak si fotoknihu vytvořit a po sestavení odeslat online ke zpracování do naší laboratoře.

  3. na prodejně přes kiosky DFM – na všech prodejnách FOTOLAB jsou k dispozici zákazníkům kiosky DFM, které kromě objednání fotografií a fotodárků slouží i k sestavení CEWE FOTOKNIHY a jejímu následnému odeslání do laboratoře.

Tip: Pokud si objednáte vaši originální CEWE FOTOKNIHU i pro své přátele nebo rodinu a vaše objednávka bude obsahovat více než jeden kus stejného typu CEWE FOTOKNIHY, získáte okamžitou slevu až do výše 30%.

  • 2 – 4 ks – 10% sleva
  • 5 – 9 ks – 20% sleva
  • 10 – 24 ks – 25% sleva
  • od 25 ks – 30% sleva

Navíc můžete vaši krásnou CEWE FOTOKNIHU přihlásit do soutěže CEWE FOTOKNIHA ROKU a vyhrát tak zcela nový automobil Peugeot 308 !
cfk

A jako inspirace vám může posloužit i naše galerie přihlášených CEWE FOTOKNIH do naší soutěže na stránkách
https://www.cewe-community.com/cz/galerie-fotoknih/

Přidat komentář