Blog CEWE

20% slevu na CEWE KALENDÁŘE můžete využít do konce ledna

Kalendář s vlastními fotografiemi je top, souhlasíte? Vytvořte si svůj osobní CEWE KALENDÁŘ, teď navíc s 20% slevou. Kreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

Na výběr máte spoustu variant, pojďme si je představit:

Nástěnné CEWE KALENDÁŘE
CEWEKALENDÁŘ, kalendář,akce, slevaPatří mezi nejoblíbenější typy a není divu, mohou krásně ozdobit obývací pokoj u vás doma nebo třeba stěnu v kanceláři.

 

Stolní CEWE KALENDÁŘE
Pracovní stůl se bez kalendáře neobejde a stolní kalendář s vašemi osobními fotografiemi vám zpříjemní i ne zrovna povedený den.

 


Plánovací CEWE KALENDÁŘE
Plánování a organizování času je na každodenním pořádku. Vyberte ten pravý pro početnou rodinu, studenta nebo pro manažera v jednom kole. Na výběr jsou roční, tříměsíční nebo měsíční kalendáře.

 

Roční CEWE KALENDÁŘE
Tento kalendář může sloužit jako dekorace na zeď nebo na pracovním stole. Jeho sestavení je stejně snadné jako u předchozích variant.

I kalendář může sloužit jako kronika roku

Vaše zážitky z předchozího roku v tištěné podobě, to je především CEWE FOTOKNIHA. Ale knihu si většinu času neprohlížíte každý den, a pokud chcete mít své podařené fotografie na očích i během všedního dne, může jako kronika roku sloužit právě CEWE KALENDÁŘ.

Počáteční měsíc je volitelný, klidně začněte třeba červencem s fotkou z vaší dovolené.

S naším programem je to hračka

Vytvoření kalendáře je jednoduché a zábavné zároveň, uvidíte sami. Navíc ta radost z tvorby a překvapení obdarovaného je k nezaplacení.

Stačí vám 13 fotografií a trochu času. Pak stačí kalendář odeslat online k objednání a můžete se těšit na výsledek. Kalendář můžete vytvořit pomocí objednacího programu CEWE Fotosvět nebo přímo na našem webu.

Pro uplatnění slevy na foto kalendář zadejte v nákupním košíku slevový online kód: 20KAL20. Platnost do 31. 1. 2020

Navíc množstevní slevy jsou platné již od dvou kusů, můžete tedy udělat radost třeba babičce nebo si kalendářem vyzdobit i kancelář.

Množstevní slevy jsou platné od 2 a více kusů stejného typu CEWE KALENDÁŘE (stejný formát i papír)
Motivy mohou být různé

2 – 4 ks – 10%
5 – 9 ks – 20%
10 – 24 ks  – 24%
od 25 ks – 30%

Sestavení je snadné, ale pokud přece jen potřebujete trochu pomoci, pomůže vám tento článek.

 

Přidat komentář