Blog CEWE
CEWE FOTOOBRAZY

Jarní proměna bydlení s CEWE FOTOOBRAZEM

Chystáte se na jarní úklid? Mytí oken, úklid zimních věcí do sklepa, malování zdí a CEWE FOTOOBRAZY!

Jaro se neúprosně blíží. Někteří z nás se na něj těší, pro někoho je naopak zklamáním končící zimní sezona. Pro mnoho lidí ale začíná období proměny bydlení. Máte také nutkání trochu si vylepšit svůj domov, aby byl zase o něco útulnější? Vyzkoušejte obraz na zeď z vaší vlastní fotky. Vy i každá vaše návštěva budete doslova ohromeni!

Stačí 1 fotka a CEWE FOTOOBRAZ je skoro hotov. Tyto typy obrazů doporučujeme:

Plakát s paspartou a sklem

CEWE FOTOOBRAZ - plakát s paspartou a sklemVelmi oblíbená prezentace vašich fotografií. Stačí zvolit 1 fotku, barvu pasparty (pasparta je barevný okraj mezi fotkou a rámem, nejčastěji bílý nebo černý) a typ dřevěného rámu. Co do rozměrů je největší výběr právě u plakátů, kdy je snímek natištěn na papír prémiové kvality a gramáže 240 g/m2. Na výběr máte z více než 40 formátů v závislosti na poměru stran od 20 × 30 až po 100 × 300 cm.

Více zde

CEWE FOTOKNIHA PureČtěte také: Jak jsem si sestavila CEWE FOTOKNIHU Pure z mobilu

Foto na plátno

CEWE FOTOOBRAZ jako Foto na plátnoSkvěle vypadající prezentace vašich fotek na opravdovém malířském plátně! Vaše vzpomínky v podobě fotografií budou vytištěny přímým tiskem v brilantních barvách, s vysokou odolností proti UV záření na velmi kvalitní malířské plátno, které je nataženo na pevném dřevěném rámu. Na výběr jsou rozměry od 20 × 20 po 120 × 160 cm. Plátno můžete vsadit do dřevěného rámu.

Více zde

Gallery Print
CEWE FOTOOBRAZ - gallery print

Jde o velmi kvalitní, téměř nezničitelný obraz, který vám vydrží opravdu celý život. Je vhodný jak domů, tak do kanceláře, kde upoutá pozornost v podstátě okamžitě! Jedná se o přímý tisk na zadní stranu 4mm akrylového skla, které je poté podlepeno 3mm hliníkovou podložkou. Rozměry lze volit v mnoha formátech od 20 × 30 cm po 105 × 140 cm.

Více zde

Nevybrali jste si typ CEWE FOTOOBRAZU? Podívejte se na přehled všech obrazů zde.

TYPY CEWE FOTOOBRAZŮ


TIP: Ať už si zvolíte pro vaši fotografii jakýkoli typ obrazu, tak se na něj vztahuje 100 % garance spokojenosti. To znamená, že pokud nebudete s obrazem z nějakého důvodu spokojeni, tak vám za obraz CEWE vrátí peníze.

Přidat komentář