CEWE Photo Tour 2018

– Vypráví Benjamin Mogel – Szia, Budapest! Jakmile jsme dorazili do páté zastávky naší cesty, bylo nám jasné, že je tu něco jinak. Budapešť na nás zapůsobila svými impozantními rozměry. Vybrali jsme si byt v centru a začali se chystat na první akci: prohlídku města s maďarským profesionálním fotografem Tamásem…

I když jsou děti nesmírně fotogenické, ne vždycky je snadné je pěkně vyfotit – obzvlášť na instagramový profil. Někdy za to může probdělá noc, jindy zase třeba nevrlost z růstu zoubků miminka. Tyhle mámy to ale přesto zvládají skvěle a jsou každodenní inspirací pro tisíce dalších maminek. 

CEWE získalo TIPA awards

Kvalita a zpracování CEWE FOTOKNIHY přesvědčily mezinárodní porotu 29 redaktorů z renomovaných fotografických časopisů z celého světa, aby v dubnu hlasovali  pro CEWE v jedné z celkem 40 různých kategoriích TIPA World Awards 2018.

CEWE Photo Tour 2018

– Vypráví Benjamin Mogel – Do Krakova jsme spolu s Maud přijeli nad ránem, unaveni, ale připraveni vyrazit do akce. Rozhodli jsme se pro přímé noční spojení z Prahy do Krakova a byli jsme rádi, že jsme tak získali celý den navíc.